Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu; iki girişimci avukat olan Ezgi Sıla Köknar Yıldırım ve Burak Bilecik tarafından Denizli'de kurulmuş olup, Denizli ve Ege Bölgesinde gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine dinamik ve günü takip eden yapısı ile Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık hizmeti vermekle beraber 2013 yılından itibaren kendini yenilerek gelişmeye devam etmektedir.   

Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu; Müvekkil ve Danışanlarının hukuki sorunlarının en kısa sürede ve en doğru şekilde çözümlenmesi amacı ile alanındaki tüm hukuki, mali ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çözüm üretmeyi ilke edinmiştir.

Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu; müvekkil ve danışanlarının sorunlarını biricik olarak görür ve süreci sadakatle yürütür, bu süreçte her türlü iş kabulünden kaçınarak, sorunun çözümüne odaklı bir biçimde mesleğin itibarını da koruyarak süreci tamamlar.

Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu olarak, alanında uzmanlaşmış birimlere ayrılarak çalışma yapmaktadır. Bu bağlamda tazminat hukuku, aile hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku, sigorta hukuku, yabancılar hukuku, miras hukuku, icra ve iflas hukuku, bilişim hukuku, vergi hukuku ve idare hukuku ile hukukun diğer alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu olarak öncelikle Koruyucu Avukatlık hizmeti vermekle, hukuki ihtilafların doğmadan önlenmesini ilke edinmiş ve bu yönde hizmet vermeye devam etmektedir.

Köknar/Bilecik Avukatlık Bürosu olarak, kendi bünyesinde mevcut arabulucular ile çözüm ortağı olan Sentez Arabuluculuk Merkezi ile arabuluculuk faaliyetlerini de profesyonelce sürdürmektedir. Köknar/Bilecik Avukatlık Arabuluculuk Bürosu, güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte Müvekkil ve Danışanlarına en uygun hukuki çözümü en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaktadır.